Inloggen

America 1

America1 2016 2017

Programma voor seizoen 2017-2018

1e elftal    5e klasse E
Oef 20-08 America 1 - Biwer Jeunesse 13:00
B/I 03-09 America 1 - Meterik 1 14:30
B/I 09-09 Neerkandia 1 - America 1 18:00
B/I 17-09 America 1 - Grashoek 1 14:30
1 24-09 America 1 - VV Sambeek 1 14:30
2 01-10 RKDSO 1 - America 1 14:30
3 08-10 America 1 - Sporting ST 1 14:30
4 15-10 SV Lottum 1 - America 1 14:30
5 22-10 VV Holthees-Smakt 1 - America 1 14:30
6 29-10 America 1 - HRC'27 1 14:30
7 05-11 SV Merselo 1 - America 1 14:30
B/I 12-11 beker/inhaal -    
 8 19-11 America 1 - BVV'27 1 14:30
9 26-11 America 1 - SVOC'01 1 14:30
10 03-12 SVS Stevensbeek 1 - America 1 14:30
11 10-12 America 1 - SV United 1 14:30
12 17-12 Montagnards 1 - America 1 14:30
    Winterstop      
13 28-01 America 1 - SV Kronenberg 1 14:30
14 04-02 VV Sambeek 1 - America 1 14:30
  11-02 Carnaval -    
B/I 18-02 beker/inhaal -    
15 25-02 America 1 - SV Lottum 1 14:30
16 04-03 Sporting ST 1 - America 1  14:30
17 11-03 America 1 - SV Merselo 1 14:30
18 18-03 HRC'27 1 - America 1 14:30
19 25-04 America 1 - VV Holthees-Smakt 1 14:30
20 01-04 BVV'27 1 - America 1 14:30
21 08-04 America 1 - RKDSO 1 14:30
22 15-04 SV Kronenberg 1 - America 1 14:30
23 22-04 America 1 - SVS Stevensbeek 1 14:30
B/I 29-04 beker/inhaal -    
B/I 06-05 beker/inhaal -    
24 13-05 SVOC'01 1 - America 1 14:30
25 20-05 America 1 - Montagnards 1 14:30
26 27-05 SV United 1 - America 1 14:30
NC 03-06 Nacompetitie -    
NC 10-06 Nacompetitie -    
NC 17-06 Nacompetitie -    

 

Kijk voor het complete programma, standen en uitslagen op: www.voetbal.nl (inloggen vereist).

Shirtsponsors America 1

Café Boëms JeuMinten Assurantiën

 

Staf
Noud Janssen (trainer/coach)
Daniel Pots (leider)
Boy van Heijster (verzorger)
Sven Holtackers (grensrechter)
 Spelers (selectie 1+2)

Thijs Baltissen
Sjoerd Deckers
Hans Derix
Roy Derix
Joey Derix
Willem Derks (keeper)
Jeroen Geuijen
Joep Geurts
Ralf van Herpen
Niels Hesp (keeper)
Koen Houben
Sven Houben
Jesper Huijs
Chiem Jacobs
Stijn Jacobs
Bas Janssen
Dido Janssen
Joris Janssen
Yoeri Klerkx
Jens Kleuskens
Paul van Lipzig
Geert Philipsen
Rik Philipsen
Pim Poels
Clint Raedts
Davy Rasing
Maikel Roelofs
Nick Roelofs (keeper)
Koen Seweuster
Guus Sonnemans
Bas Theeuwen
Roy Theeuwen
Tom Ummenthun
Paul Wijnhoven
Sjoerd Wijnhoven

 Trainingsdagen/tijden Selectie
Dinsdag: 20.00u - 21.30u
Vrijdag: 19.30u - 21.00u

facebook1

 

 

1e elftal    5e klasse E

Laatste opstelling

Zondag 24 september.
De Twed is vrij.

Hoofdsponsors


boems jeu cafe minten assurantien

Sponsoren

 

  • Cafetaria Hap en Stap
  • John Deere
  • Cafe Boems Jeu
  • Derix Logistics
  • Henk Aarts
  • Jan Minten Assurantiën
  • Handje Gezond
  • Erik Philipsen Bouw
  • van dijck en jenneskens bestratingen
  • Paul Rongen Elektro
  • Stucadoorsbedrijf Roeffen - Peeters
  • Spar van den Beuken

                                                                                                 Copyright © AVV America